Dijital Pazarlama

Müşterilerin, dijital pazarlama yoluyla büyümelerini güçlendirmek için dönüşümler yapmalarına yardımcı oluyoruz.

Dijital pazarlama artık medya karışımına yalnızca çevrimiçi kanallar eklemekle ilgili değil; dijitali pazarlamanın tüm yönlerine entegre etmekle ilgilidir. Dijital analitik, pazar araştırması, teknoloji, iş tasarımı ve çevrimiçi strateji genelinde deneyimli dijital pazarlama uzmanlarımız müşterilerimizin dijital pazarlamanın tüm potansiyelini işlerine yansıtmalarına yardımcı olmaktadır.

Rakip Analizi

Sektörünüzdeki rakiplerinizin satışlarını ve pazarlama stratejilerini belirlemekteyiz

Hedef Kitle Analizi

Ürün ve hizmetlerinizi iletmek istediğiniz kitleye ulaştırmaktayız.

Kampanya Kurgusu

Belirleğimiz konsept ile uygun pazarlama mecralarını belirlemekteyiz.

EVEREST TEKNOLOJİ

Dijital Pazarlama Teklifi İsteyin

  Etkili Dijital Pazarlama

  Sektörde 15 yıllık geçmişe sahip profesyonellerden oluşan bir ekiple Everest Digital, işinizi başarıya taşıyacak beceri, yetenek ve deneyime sahip bir Dijital Pazarlama Ajansıdır. Sonuç odaklı dijital pazarlama stratejimiz yerel ve ulusal çapta hizmet veren işletmeler için başarılı sonuçlar sağlıyoruz.

  Dönüşüm Optimizasyonu

  Müşterilerimizin iş performansını artırmak için ROI (yatırım getirisi) odaklı çalışarak, 5 yıldır markaların dijital yatırımlarından en iyi şekilde yararlanmalarına yardımcı oluyoruz. Sonuç odaklı dijital pazarlama stratejimiz yerel ve ulusal çapta hizmet veren işletmeler için başarılı sonuçlar sağlıyoruz.

  SEM - Arama Motoru Pazarlaması

  Markanızın, arama motoru sonuçlarında PPC reklam modeli ile en iyi potansiyel müşteri trafiğini almasını sağlıyoruz. Sürekli optimizasyonlar ile gelir modelinizi bir sonraki üst seviyeye taşıyoruz.

  Dijital Reklamlar

  15 yılı aşkın tecrübeli ve sertifikalı uzmanlarımız ile Google, Facebook ve Instagram platformlarında hedef kitlenize en uygun reklam planlamasını yapıyor ve başarılı sonuçlar elde etmek markanıza özel çözümler geliştiriyoruz.