EVEREST TEKNOLOJİ

ERP Solution-Kurumsal Kaynak Planlaması

ERP, yani Kurumsal Kaynak Planlaması, şirketler tarafından işletmelerinin önemli bölümlerini yönetmek ve entegre etmek için kullanılan bir süreçtir. Birçok ERP yazılım uygulaması şirketler için önemlidir, çünkü şirketlerini tek bir sistemle çalıştırmak için gereken tüm süreçleri entegre ederek kaynak planlamasını uygulamalarına yardımcı olurlar. Bir ERP yazılım sistemi ayrıca planlama, envanter satın alma, satış, pazarlama, finans, insan kaynakları ve daha fazlasını entegre edebilir.

Günümüzün iş dünyasında hemen hemen herkesin kullandığı bir sistem olan ERP’nin önemli değerleri içerisinde barındırdığı bilinmektedir. Bu iş değerlerinden bazılarını şu şekilde sıralanabilmektedir:

  • İşletmede verimlilik artışı meydana gelir
  • Yüksek kullanıcılara ulaşabilirsiniz
  • Riskleri azaltabilirsiniz.
  • Düşük operasyon maliyetlerine ulaşabilirsiniz.
  • İş birliğinin sürekli olarak artmasını sağlayabilirsiniz.

Everest Teknoloji; üretim, muhasebe, finans, insan kaynakları gibi modüllerinin yanı sıra, bunlarla bağlantılı satış, pazarlama, idari, depo, stok gibi bölümler için de yönetim çözümü sunan, sql tabanlı bir ERP yazılımı olan Netsis ile müşterilerine çözüm ortağı olmaktadır. Bu Kullanıcı ara yüzünün anlaşılır ve kolay olması, yönetimsel parametrelerinin çeşitliliği ve şirket ihtiyaçlarına göre değiştirilebilir bir dizaynının olması bu yazılımın en önemli özelliklerindendir.

By browsing this website, you agree to our privacy policy.
I Agree