EVEREST TEKNOLOJİ

Sistem Kurulum ve Entegrasyon

Sektör içerisinde müşterilerine hizmet veren firmalar, sektörleri içerisindeki varlığını devam ettirmek istiyorsa, mutlaka teknolojiye ayak uydurması ve verimli bir şekilde çalışmalarına devam edebilmesi gerekmektedir. Sektörünüz ne olursa olsun, müşterilerinize sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde hizmet vermeniz gerekmektedir. Müşterilerinizin ihtiyaçlarına göre çözüm üreterek, yüksek verim içeren platformlarda hizmet vermeniz son derece önemlidir. Bunun için de sistem kurulum ve entegrasyon konusunda gerekli desteği almanız gerekmektedir. Firmalar bu alanda hizmet alırken, devamlılık konusuna da dikkat etmelidirler. Teknoloji her geçen gün kendini geliştirmeye devam etmekte. Bu noktada şirketinizin bütün departmanlarını tek noktadan kontrol edebilmeniz gerekmektedir.

Entegrasyon platformu sayesinde tek sunucu üzerinden bütün sistemlerinizi kontrol edebilirsiniz. Bu sistemden %100 verim alabilmeniz için sistemin kesinlikle aksamaması ve devamlı olarak çalışması gerekiyor. Verilerin dışa aktarılması, içe aktarılması veya çoğaltılması gerekmeyeceğinden, insan hatası olasılığı daha azdır. Bu size daha doğru ve güvenilir veriler sağlayacaktır.

Sistem Kurulum ve Entegrasyonun Sağladığı Yararlar

Sistem entegrasyonu kullanıcının tek bir sistemden ve / veya iş istasyonundan çalışmasını sağlar. Birden çok bilgisayar sistemi ve işleminin aynı anda çalışması yerine tek bir ekrandan değişiklik yapılabilir. Bu, yöneticilerinizi birden çok araç kullanmaları için eğitmek için harcanan zamanı azaltacak ve entegre sistem hakkında derinlemesine bilgi sahibi olmalarını sağlayacaktır. Verilerin dışa aktarılması, içe aktarılması veya çoğaltılması gerekmeyeceğinden, insan hatası olasılığı daha azdır. Bu size daha doğru ve güvenilir veriler sağlayacaktır.

Verileri bir sistemden diğerine aktarmak her zaman zaman alacaktır. Çok fazla veriye sahipseniz, verileriniz nadiren güncel olacağından bu bir sorun olabilir. Sadece entegre bir sistem aracılığıyla verileriniz gerçek zamanlı olarak tercih ettiğiniz sisteme aktarılacaktır. Gerçek zamanlı görünürlük, doğru ve zamanında karar vermede önemlidir. Bilgilere anında erişilebildiğinde ve çıkarmada hiçbir kaynak veya zaman harcanmadığında verileriniz çok daha hızlı aktarılır. Bu, çalışanlarınızın daha hızlı ve daha akıllıca kararlar vermelerine yardımcı olacaktır. Bu, pazarlamadan hesap yönetimi ve finansa kadar işletmenin tüm yönlerinin gelişmesini sağlar. Entegre bir yazılım sistemi ile farklı yerlere genişleme, uzak çalışanların indüksiyonu ve ek satış ve pazarlama kanalları daha hızlı elde edilebilir. Bunun nedeni, tüm verilerin bir kanaldan geçtiği ve diğer tüm işlemleri basitleştirdiği birleştirilmiş işlemden kaynaklanmaktadır. Bilgiye daha iyi erişim ve verileri daha ayrıntılı analiz etme yeteneği nedeniyle, işletmeler müşterilerine daha etkili satış ve çapraz satıştan yararlanabilir.

By browsing this website, you agree to our privacy policy.
I Agree