EVEREST TEKNOLOJİ

Sophos

Sophos güvenliği yenilikçi bir platformda sizlere sunmaktadır. En uç noktalardaki güvenlik ihtiyaçlarınızı bile karşılayabilmektedir. Firma, kontrollü, pratik ve garantici çözümleri sizlere ulaştırmaktadır. Bununla beraber en çok kullanılan anti virüs programı olarak da karşımıza çıkmaktadır. Virüslere karşı profesyonel bir güvenlik duvarı sunduğu için, kurumsal kullanım açısından da son derece uygundur. Bu sistem sayesinde bütün verileriniz güven içerisinde olacaktır. Sistemin genel olarak sunduğu yararlardan bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Sophos Firewall güvenliğin yenilikçi bir şekilde ortaya çıkmasında yardımcı olmaktadır. Bilgileri rapor etmeye yardımcı olan bu sistem, güvenliğin ön planda olmasını amaçlamaktadır.
  • Kullanımı son derece basittir. Ve kullanıldığı alanda ileri derece yüksek bir koruma sağlamaktadır.
  • Hem hızlı, hem etkili hem de güçlü olan bir sistemdir.
  • Yukarıda da belirttiğimiz gibi güvenlik duvarı konusunda raporlama da alabilirsiniz. Bu şekilde ayrıca raporlama için bir cihaz kullanmak durumunda kalmayacaksınız.

Güvenlik Duvarı Koruması

Yeni nesil saldırıları bu şekilde önleyebilir, gelişmiş ataklara karşı, gelişmiş ağ koruması sağlayabilirsiniz. Donanım, sanal ve çeşitli ortamlar için pek çok güvenlik özelliğini bir arada elde edebilirsiniz. Tehditlerinize her zaman en hızlı cevapları alabilirsiniz. Özellikle kurumsal firmalarda güvenlik son derece önemlidir. Çünkü buradaki işleyişlerin büyük bir kısmı, elektronik cihazlar üzerinden gerçekleştirilmektedir. Bu cihazlara bulaşacak olan bir virüs bile sistemi alt üst edebilir. Ancak kullanacağınız doğru sistem sayesinde virüslerin önünü alabilir, engelleyebilirsiniz.

Yeni Nesil Güvenlik Duvarı

Günümüzün iş dünyasına hızlı bir şekilde adapte olabilen Sophos XG Firewall, aslında mail güvenliğini sağlayan ve virüslerin elektronik ortamlara sızmasını önleyen güçlü bir programdır. Kullanımının ve yönetiminin son derece kolay olması, pek çok platform tarafından tercih edilmektedir. Ağda ne olduğunu takip eder ve buna bağlı olarak hızlı bir müdahale işlemi gerçekleştirir.

By browsing this website, you agree to our privacy policy.
I Agree